دریافت(پاورپوینت بازاریابی مستقیم)

مشخصات فایل: عنوان: پاورپوینت بازاریابی مستقیم تعداد اسلاید: 23 اسلاید قالب بندی: پاورپوینت فهرست مطالب: چکیده مقدمه مفهوم بازاریابی مستقیم رشد بازاریابی مستقیم ضرورت استفاده از بازاریابی مستقیم شیوههای بازاریابی مستقیم قوتها وضعفهای بازاریابی مستقیمپاورپوینت بازاریابی مستقیم||سی پی2048868|cpi1699565|پاورپوینت بازاریابی مستقیم, تحقیق بازاریابی مستقیم, بازاریابی مستقیم, مقاله بازاریابی مستقیم, مفهوم بازاریابی مستقیم, رشد بازاریابی مستقیم
هم اکنون فایل با موضوع پاورپوینت بازاریابی مستقیم آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

مشخصات فایل:

عنوان: پاورپوینت بازاریابی مستقیم

تعداد اسلاید: 23 اسلاید

قالب بندی: پاورپوینت

فهرست مطالب:

چکیده

مقدمه

مفهوم بازاریابی مستقیم

رشد بازاریابی مستقیم

ضرورت استفاده از بازاریابی مستقیم

شیوه‌های بازاریابی مستقیم

قوتها وضعفهای بازاریابی مستقیم

فواید بازاریابی مستقیم

فواید بازاریابی مستقیم

نتیجه گیری

قسمتی از متن:

بازاریابی مستقیم به عنوان به کارگیری کانالهای مستقیم ارتباط با مصرف کننده به منظور یافتن مشتری و تحویل محصول و خدمت به مشتری، بدون نیاز به استفاده از واسطه ها ی بازاریابی تعریف شده است. بازاریابی مستقیم به بازاریاب اجازه میدهد که پاسخهای مستقیم بیشتری را از مشتری دریافت کرده، بازار هدف را به گونه بهتری نشانه‌گیری کند و محصول را بدون قرار گرفتن در فرایـنـد عــریض و طویل و پرهزیـنـه کانالهای سنــتی به فـروش رساند.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع" بازاریابی مستقیم " می باشد که در حجم 23 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.